Wieści z Górniczej Wioski

Projekt Innowacje w turystyce – rekrutacja ZAKOŃCZONA

sie 4, 2020

Rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą do projektu innowacyjnej obsługi ruchu turystycznego.
Głównym celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności obsługi ruchu turystycznego z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi prezentacji dziedzictwa, zasobów historycznych i przyrodniczych Borów Tucholskich takich jak gry fabularyzowane typu LARP – zapewne słyszeliście o słynnej Witcher School – jeśli nie to zobaczcie – coś podobnego w Borach Tucholskich? – czemu nie, Quest czyli wyprawa odkrywców czy geocaching i wiele innych.

W ramach projektu gwarantujemy darmowe szkolenia i warsztaty, wyżywienie, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, badania sanitarne, szkolenie BHP, zajęcia z doradcą zawodowym, pokrycie kosztów dojazdu na warsztaty, wyjazdy i wizyty studyjne. W programie również kurs pedagogiczny i animacji czasu wolnego dzieci i młodzieży.
Wymagania: uczestnicy z powiatu tucholskiego (gminy Lubiewo, Cekcyn, Śliwice, Kęsowo, Gostycyn, Tuchola).
Po zakończeniu projektu najlepsi kursanci mogą liczyć na zatrudnienie. Będzie sporo pracy i ilości godzin spędzonych na zajęciach praktycznych.
Jeśli jesteście zainteresowani to prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej i przesłanie jej na buko@las.pl lub kontakt telefoniczny na nr 664778810 do 14 sierpnia 2020.
Ankieta rekrutacyjna dostępna tutaj:
(ankieta w formacie pdf) formularz rekrutacyjny do projektu Turystyka EFS
(ankieta w formacie docx) formularz rekrutacyjny do projektu Turystyka EFS
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.