w Górniczej Wiosce

Przewodnik multimedialny

mar 25, 2022

Przedsiębiorstwo Społeczne Górnicza Wioska Sp. z o.o. otrzymało dofinansowanie w ramach projektu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. „Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego” realizowanego w ramach Poddziałania 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest dywersyfikacja działalności przedsiębiorstwa poprzez wsprowadzenie nowej samoobsługowej metody świadczenia usługi, która ma doprowadzić do ułatwienia stabilizacji funkcjonowania przedsiebiorstwa w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia Covid-19.
W ramach projektu utworzyliśmy nową samoobsługową usługę audioprzewodnicką z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych MPtouch Interactive™ firmy Imagineear. Z urządzeń tego typu korzystają również takie potęgi turystyczne na świecie jak np. Muzeum Stonehenge w Anglii, Muzeum Van Gogh’a w Amsterdamie, Stadion Wembley w Londynie, Zamek Królewski w Warszawie. Cieszymy się, że i u nas w Górniczej Wiosce będziecie mogli skorzystać z tej nowej usługi. 

Wartość projektu: 63 157,00 zł
Dofinansowanie: 59 999,15 zł